Könyvek / JOGTUDOMÁNY:

JOGTUDOMÁNY

Könyvek száma oldalanként:
Következő 10 könyv
[1] 2

- -:
Az Alkotmány a gyakorlatban

Raktári szám: 22000
ISBN: 9632215214
Kiadás éve: 1985
Kiadó: Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó
Méret: 140*200 mm, 446 oldal
Állapot: keménytáblás, borító kissé kopottas, gerinc számozott, könyvtári könyv volt, jó

Biztonságvédelmi kézikönyv

Sorozatcím: Közgazdasági és Jogi Kiadványok
Raktári szám: 027597
ISBN: 9632245539
Kiadás éve: 2000
Kiadó: KJK-KERSZÖV Jogi és Üzleti Kiadó Kft.
Méret: 165 * 235 mm, 304 oldal
Állapot: papírkötés, újszerű

Ár: 1 200,- Ft (4,23 €)
Ár: 1 640,- Ft (5,78 €)

Dr. Dávid Gábor - Dr. Horváth Nándor:
Rendőri kézikönyv

Alcím: A-Z
Raktári szám: 021535
Kiadás éve: 1972
Kiadó: BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség
Méret: 120*170 mm, 480 oldal
Állapot: műbőr kötés, kissé foltos, első lapon névbejegyzés, jó

Dr. Irk Ferenc - Dr. Fehér Lenke:
A közlekedési jogról és alkalmazásáról mindenkinek

Raktári szám: 024101
ISBN: 9632209931
Kiadás éve: 1981
Kiadó: Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó
Méret: 205*230 mm, 186 oldal
Állapot: keménytáblás, borító kissé foltos, könyvtári könyv volt, jó

Ár: 800,- Ft (2,82 €)
Ár: 600,- Ft (2,11 €)

Dr. Juhász József - Dr. Németh István - Dr. Tétényi Zoltán:
Jogi ismeretek alkalmazása

Raktári szám: 026617
ISBN: 9633943078
Kiadás éve: 1997
Kiadó: Perfekt Pénzügyi Szakoktató és Kiadó Részvénytársaság
Méret: 165*240 mm, 436 oldal
Állapot: papírkötés, jó

Dr. Juhász József - Dr. Németh István - Dr. Tétényi Zoltán:
Jogi ismeretek I.

Raktári szám: 021460
ISBN: 9633930669
Kiadás éve: 1992
Kiadó: Perfekt Pénzügyi Szakoktató és Kiadó Vállalat
Méret: 165*235 mm, 263 oldal
Állapot: papírkötés, jó

Ár: 1 290,- Ft (4,54 €)
Ár: 890,- Ft (3,14 €)

Dr. Szűcs Ferenc :
Autóval a jog körül

Raktári szám: 020449
Kiadás éve: 1987
Kiadó: Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat
Méret: 150*210 mm, 188 oldal
Állapot: papírkötés, fedőlap sarka, gerinc kissé megtört, jó

Eckhard Jesse-Karl Heinemeyer-Kaspar Elm-Klaus Meyer :
A történelem nagy perei

Alcím: Törvény és hatalom
Raktári szám: 025892
ISBN: 9633460263
Kiadás éve: 1993
Kiadó: Holnap Könyvkiadó Kft.
Méret: 125 * 185 mm, 266 oldal
Állapot: papírkötés, jó

Ár: 640,- Ft (2,25 €)
Ár: 590,- Ft (2,08 €)

Hárs Ernő:
A nemzetközi szervezetek világa

Raktári szám: 026323
ISBN: 9632810449
Kiadás éve: 1982
Kiadó: Gondolat
Méret: 145*205 mm, 534 oldal
Állapot: vászonkötés, védőborító kissé kopottas, jó

Hollós Ervin:
Rendőrség, csendőrség, VKF 2.

Raktári szám: 027409
Kiadás éve: 1971
Kiadó: Kossuth Könyvkiadó
Méret: 145*200 mm, 429 oldal
Állapot: műbőrkötés, jó

Ár: 1 200,- Ft (4,23 €)
Ár: 800,- Ft (2,82 €)

Következő 10 könyv
[1] 2
Keresés


Miben keressek?
Címben:
Szerző nevében:
Kiadóban:
Leírásban:
Sorozatcímben:




Aktuális
Mottó:
"Óh, ne mondjátok, hogy a Könyv ma nem kell,
hogy a Könyvnél több az Élet és az Ember;
mert a Könyv is Élet, és él, mint az ember -
így él: emberben könyv, s a Könyvben az Ember."

(részlet Babits Mihály: Ritmus a könyvről című verséből)
--------------------------------------------------------

A honlapon szereplő könyvek győri raktárunkban találhatók.
Megrendelés után átvehetők Győrben és Budapesten is:

Könyvbarlang antikvárium
Győr, Czuczor G. u. 13.

Krisztina antikvárium
1013 Bp., Roham u. 7.
----------------------------------------------
Nyitvatartás:
győri
antikváriumunk
ban
szeptember 7-től 18-ig
10.00 - 14.00


Hírlevél

Feliratkozás a Könyvbarlanghoz
E-mail cím:

Nézzünk be!



KÖNYVBARLANG - ONLINE ANTIKVÁRIUM ÉS WEBÁRUHÁZ